
| Alakaʻi-mw | Hoʻolauna i ka Kānana Haʻahaʻa LC LLPF-900/1200-2S |
ʻO ke Kānana Haʻahaʻa Haʻahaʻa LC, ke kumu hoʻohālike LLPF-900/1200-2S, he hopena liʻiliʻi a kūpono hoʻi no ka kānana ʻana i ka walaʻau alapine kiʻekiʻe me ka ʻae ʻana i nā hōʻailona alapine haʻahaʻa e hele. Hana ʻia e leder-mw, ua hoʻolālā ʻia kēia kānana me ka noʻonoʻo pono, e lawelawe ana i nā noi kahi he mea koʻikoʻi nā palena o ka wahi me ka ʻole o ka hoʻopilikia ʻana i ka hana.
Me kahi alapine ʻokiʻoki o 900MHz a i 1200MHz, hoʻopau pono ka LLPF-900/1200-2S i nā alapine kiʻekiʻe i makemake ʻole ʻia, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hoʻoili ʻana o nā hōʻailona maʻemaʻe i nā ʻōnaehana kamaʻilio, nā laina ʻikepili, a me nā kaapuni uila like ʻole. ʻO kona liʻiliʻi e kūpono ai no ka hoʻohui ʻana i nā hoʻonohonoho PCB i hoʻopaʻa ʻia a i ʻole i ka wā e pono ai ka hoʻemi ʻana i ka hakahaka o ka papa.
Hana ʻia me ka hoʻohana ʻana i nā ʻāpana kiʻekiʻe, me nā inductors a me nā capacitors i koho pono ʻia, hōʻoia kēia kānana haʻahaʻa haʻahaʻa i nā ʻano pohō hoʻokomo maikaʻi loa a me nā hiki ke kāohi ikaika. Hoʻonui ka hoʻolālā 2-pole i ka hiki o ke kānana ke hoʻēmi i nā harmonics kiʻekiʻe a me ka walaʻau, e hāʻawi ana i kahi ʻōwili ʻoi aku ka paʻa i hoʻohālikelike ʻia me nā hoʻolālā pole hoʻokahi.
ʻOiai kona liʻiliʻi o nā ana, mālama ka LLPF-900/1200-2S i nā kikoʻī uila kupaianaha, e like me ka pohō hoʻihoʻi haʻahaʻa i loko o ka passband a me ka hōʻole kiʻekiʻe ma waho o ka band. Hōʻoia kēia i ka hōʻino liʻiliʻi o ka hōʻailona no ka laulā alapine i manaʻo ʻia me ka pale pono ʻana i nā alapine i makemake ʻole ʻia e hiki ke hoʻopilikia i ka hana o ka ʻōnaehana.
I ka hōʻuluʻulu manaʻo, kū ka leder-mw LCstructure Low Pass Filter LLPF-900/1200-2S ma ke ʻano he koho maʻalahi a hilinaʻi hoʻi no nā mea hoʻolālā e ʻimi nei i kahi hopena hana kiʻekiʻe, mālama wahi no nā pono kānana haʻahaʻa i loko o kahi ākea o nā noi uila a me ke kelepona.
| Alakaʻi-mw | Nā kikoʻī |
| Pae alapine (frequency) | DC-900Mhz |
| Poho Hoʻokomo | ≤1.0dB |
| VSWR | ≤1.4:1 |
| Hōʻole ʻia | ≥40dB@1500-3000Mhz |
| Ka Hāʻawi Mana | 3W |
| Nā Mea Hoʻohui Puka | SMA-Wahine |
| Palekana | 50Ω |
| Hoʻonohonoho ʻana | E like me lalo (ʻae ʻia ± 0.5mm) |
| kala | ʻeleʻele |
Nā Manaʻo:
ʻOi aku ka maikaʻi o ka helu mana no ka ukana vswr ma mua o 1.20:1
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Kaiapuni |
| Mahana Hana | -30ºC~+60ºC |
| Mahana mālama | -50ºC~+85ºC |
| Haʻalulu | 25gRMS (15 kekelē 2KHz) ke ahonui, 1 hola no kēlā me kēia axis |
| ka makū | 100% RH ma 35ºc, 95%RH ma 40ºc |
| Pūʻiwa | 20G no 11msec hapalua sine wave, 3 axis ʻelua ʻaoʻao |
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Mīkini |
| Hale noho | Alumini |
| Mea hoʻohui | ʻekolu-ʻāpana metala ternary |
| Hoʻokaʻaʻike Wahine: | keleawe beryllium i uhi ʻia i ke gula |
| Nā Rohs | kūlike |
| Kaumaha | 0.15kg |
Kaha Kiʻi:
Nā Ana āpau ma mm
Nā Hoʻomanawanui Hoʻolālā ± 0.5 (0.02)
Nā Hoʻomanawanui o nā Lua Kau ʻana ±0.2(0.008)
Nā Mea Hoʻohui A Pau: SMA-Wahine