
| Alakaʻi-mw | Hoʻolauna |
Ka wehewehe huahana a me ka hoʻohana ʻana:
Mea hoʻokaʻawale mana ʻO ka mea hoʻokaʻawale mana piha kahi mea hana e hoʻokaʻawale i ka ikehu o hoʻokahi hōʻailona hoʻokomo i ʻelua a ʻoi aku paha mau hoʻopuka ikehu like.
Aia ʻelua ʻano o nā mea hoʻokaʻawale mana lua e kū nei a me nā mea hoʻokaʻawale mana microstrip.
Loaʻa i ka mea hoʻokaʻawale mana lua nā ʻano o ke kāʻei alapine kiʻekiʻe, ka hoʻokaʻawale kiʻekiʻe, ka pohō hoʻokomo haʻahaʻa, ka loli liʻiliʻi o ka in-band, ka waiwai intermodulation haʻahaʻa o ke kolu a me ka hana paʻa.
Loaʻa i ka microstrip power splitter nā ʻano o ka bandwidth alapine (frequency bandwidth), ka hoʻokaʻawale kiʻekiʻe, ka pohō hoʻokomo, ka loli liʻiliʻi o ka in-band, a me ka hana paʻa.
| Alakaʻi-mw | Nā kikoʻī |
| Lama: | Alakaʻi |
| Kumu hoʻohālike: | Mea Hoʻokaʻawale Mana |
| Hoʻopuka pūnaewele: | N |
| ʻO ka laulā | 700-2700 (MHz) |
| Ka mamao o ka hoʻoili ʻana | 500 (m) |
| Voltage lako mana | 220 (V) |
| Alapine (frequency) mana | 700-2700 (Hz) |
| Mana | 50 (K) |
| Mahana hana | 100 (°C) |
| Palekana | 50Ω/N |
| Pohō hoʻokomo | ≤ 6.1db |
| Nā Ana | 146.5 x 84.38 x 18 mm |
| Mana kiʻekiʻe loa | 50W |
| ʻAno Hoʻohui | N-wahine |
| Ka lakio nalu kū | 1:1..35 |
| Kaumaha | 0.78kg |
| Alapine hana: | 700~2700MHz |
| Alakaʻi-mw | Ka huki ʻana i waho |
Nā Ana āpau ma mm
Nā Mea Hoʻohui āpau: NF

| Alakaʻi-mw | Hoʻolauna i nā Hoʻopili Broadband |
He kūpono ka mea hoʻokaʻawale mana no ka hoʻohana ʻana i ka hāʻawi mana ma nā kaapuni alapine lekiō a me nā microwave, a hoʻohana nui ʻia i nā kahua kamaʻilio e like me GSM, CDMA, PHS, 3G, a me nā ʻōnaehana hāʻawi o loko. Hoʻohana nui ʻia ʻo 800-2500MHZ i ka ʻenekinia uhi o loko o PHS/WLAN.
Nā Lepili Wela: 6 Ala Rf Micro-strip Power Splitter (700-2700mhz), Kina, nā mea hana, nā mea hoʻolako, i hana ʻia, ke kumu kūʻai haʻahaʻa, Rf Drop In Ciculator, 40GHZ 2.92mm 4Way Power Divider, 18-40Ghz 4 Way Power Divider, 7-12.4Ghz 20 dB Dual Directional Coupler, 18-40Ghh 3 Way Power Divider, 0.3-18Ghz 2 Way Power Divider