
| Alakaʻi-mw | Hoʻolauna i ka 6-50Ghz UWB (ultra wide band) 4 way power divider splitter |
ʻO ka mea hoʻokaʻawale mana 6-50GHz 4-ala mai LEADER-MW he ʻāpana passive ultra-wideband (UWB) hana kiʻekiʻe i hana ʻia no nā noi microwave a me millimeter-wave koi. Ke uhi nei i kahi alapine ākea ākea mai 6 a 50 GHz, hāʻawi kēia mea hoʻokaʻawale i kahi hopena versatile no nā ʻōnaehana e hana ana ma waena o nā C, X, Ku, K, Ka, a me Q-bands.
I hoʻolālā ʻia no ka pololei, hoʻomaʻamaʻa ka hāmeʻa i ka hoʻokaʻawale ʻana o kahi hōʻailona hoʻokomo hoʻokahi i ʻehā mau hōʻailona hoʻopuka pae like me ka hōʻino liʻiliʻi o ka hōʻailona. ʻO nā pono loea koʻikoʻi e komo pū me ka nalowale hoʻokomo haʻahaʻa, ka hoʻokaʻawale kiʻekiʻe ma waena o nā awa hoʻopuka e pale aku i ke kamaʻilio ʻana, a me ke kaulike amplitude a me ka pae maikaʻi loa. No ka mālama ʻana i ka pono o ka hōʻailona ma nā alapine a hiki i 50 GHz, ua lako pinepine ʻia ka ʻāpana me nā mea hoʻohui wahine 2.4mm a i ʻole 2.92mm (K) kiʻekiʻe, e hōʻoiaʻiʻo ana i kahi kūlike impedance 50-ohm paʻa.
He kūpono loa kēia mea hoʻokaʻawale mana no ke kaua uila (EW), nā ʻōnaehana radar wideband, nā kamaʻilio ukali (SATCOM), a me ka noiʻi a me ka hoʻomohala ʻana o 5G/6G. ʻO kona kūkulu paʻa e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hilinaʻi ma nā wahi hoʻokolohua a me nā kahua aerospace a i ʻole nā mea pale kaua i hoʻolaha ʻia ma ke kahua. Ma ka hāʻawi ʻana i ka hana mau ma luna o kahi bandwidth ākea loa, lawelawe ka mea hoʻokaʻawale 4-ala o LEADER-MW ma ke ʻano he poloka hale koʻikoʻi no ka hana hōʻailona alapine kiʻekiʻe o kēia wā a me nā hoʻolālā mua RF.
| Alakaʻi-mw | Nā kikoʻī |
ʻAno Helu;LPD-6/50-4S
| Pae alapine (frequency): | 6000~50000MHz |
| Poho Hoʻokomo: | ≤2.6dB |
| Kaulike Amplitude: | ≤±0.6dB |
| Kaulike Pae: | ≤±6 kekelē |
| VSWR: | ≤1.70 : 1 |
| Hoʻokaʻawale: | ≥16dB |
| Palekana: | 50 OHMS |
| Nā Mea Hoʻohui Puka: | 2.4-Wahine |
| Ka lawelawe ʻana i ka mana: | 20 Wāta |
| Mahana Hana: | -32℃ a i +85℃ |
| Waihoʻoluʻu ʻIli: | ʻEleʻele/MELEMELE/ʻŌMAʻOMAʻO/PŌLULI/ʻĀhinahina |
Nā Manaʻo:
1, ʻAʻole Hoʻokomo i ka poho kumumanaʻo 6 db 2. ʻOi aku ka maikaʻi o ka helu mana no ka ukana vswr ma mua o 1.20: 1
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Kaiapuni |
| Mahana Hana | -30ºC~+60ºC |
| Mahana mālama | -50ºC~+85ºC |
| Haʻalulu | 25gRMS (15 kekelē 2KHz) ke ahonui, 1 hola no kēlā me kēia axis |
| ka makū | 100% RH ma 35ºc, 95%RH ma 40ºc |
| Pūʻiwa | 20G no 11msec hapalua sine wave, 3 axis ʻelua ʻaoʻao |
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Mīkini |
| Hale noho | Alumini |
| Mea hoʻohui | kila kohu ʻole |
| Hoʻokaʻaʻike Wahine: | keleawe beryllium i uhi ʻia i ke gula |
| Nā Rohs | kūlike |
| Kaumaha | 0.1kg |
Kaha Kiʻi:
Nā Ana āpau ma mm
Nā Hoʻomanawanui Hoʻolālā ± 0.5 (0.02)
Nā Hoʻomanawanui o nā Lua Kau ʻana ±0.2(0.008)
Nā Mea Hoʻohui āpau: 2.4-Wahine
| Alakaʻi-mw | ʻIkepili Hoʻāʻo |
| Alakaʻi-mw | Hoʻouna ʻana |
| Alakaʻi-mw | Noi |