
| Alakaʻi-mw | Hoʻolauna i ka mea hoʻokaʻawale mana 6-18Ghz 6 ala |
ʻO Cheng du Leader microwave Tech, Ma ke ʻano o ke ʻano kaapuni, hāʻawi ʻo LPD-6/18-6S i ʻekolu mau koho: laina microstrip, stripline a me ka lua coaxial. Loaʻa i kēlā me kēia ʻano kaapuni kona mau pono ponoʻī a me nā noʻonoʻo e pili ana i nā mea e like me ka lawelawe ʻana i ka mana, nā pohō, a me ka laulā alapine. ʻO kahi ākea o nā ʻano kaapuni e hōʻoiaʻiʻo ana hiki iā ʻoe ke loaʻa ke ʻano kaapuni kūpono no kāu noi kikoʻī.
I ka hōʻuluʻulu mana, ʻo ka mea hoʻokaʻawale mana Wilkinson 6-way LPD-6/18-6S o Chengdu Leader Microwave Technology he hopena hana nui no ka hoʻolaha hōʻailona ma nā ʻōnaehana kelepona a me RF. Me kona mau hiki wideband, ke koho ʻana i ke kahawai maʻalahi, nā hoʻonohonoho hoʻonohonoho like ʻole a me nā ʻano kaapuni like ʻole, hāʻawi kēia mea hoʻokaʻawale mana i ka hana like ʻole a me nā hiki ke hoʻopilikino ʻia. E hilinaʻi i ka LPD-6/18-6S e hoʻokō i kāu mau pono hoʻolaha hōʻailona me ka maikaʻi a me ka pono.
| Alakaʻi-mw | Nā kikoʻī |
ʻAno Helu:LPD-6/18-6S 6 Ala Wilkinson Power Divider Nā kikoʻī
| Pae alapine (frequency): | 6000~ 18000MHz |
| Poho Hoʻokomo: . | ≤1.4dB |
| Kaulike Amplitude: | ≤+0.5dB |
| Kaulike Pae: | ≤±6 kekelē |
| VSWR: | ≤1.60: 1 |
| Hoʻokaʻawale: | ≥18dB |
| Palekana: . | 50 OHMS |
| Nā Mea Hoʻohui Puka: | SMA-Wahine |
| Ka lawelawe ʻana i ka mana: | 20 Wāta |
| Mahana Hana: | -32℃ a i +85℃ |
| Waihoʻoluʻu ʻIli: | ʻEleʻele/Melemele/ʻĀlohilohi/Pōlū |
Nā Manaʻo:
1, ʻAʻole Hoʻokomo i ka pohō kumumanaʻo 7.8db 2. ʻOi aku ka maikaʻi o ka helu mana no ka ukana vswr ma mua o 1.20: 1
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Kaiapuni |
| Mahana Hana | -30ºC~+60ºC |
| Mahana mālama | -50ºC~+85ºC |
| Haʻalulu | 25gRMS (15 kekelē 2KHz) ke ahonui, 1 hola no kēlā me kēia axis |
| ka makū | 100% RH ma 35ºc, 95%RH ma 40ºc |
| Pūʻiwa | 20G no 11msec hapalua sine wave, 3 axis ʻelua ʻaoʻao |
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Mīkini |
| Hale noho | Alumini |
| Mea hoʻohui | ʻekolu-ʻāpana metala ternary |
| Hoʻokaʻaʻike Wahine: | keleawe beryllium i uhi ʻia i ke gula |
| Nā Rohs | kūlike |
| Kaumaha | 0.2kg |
Kaha Kiʻi:
Nā Ana āpau ma mm
Nā Hoʻomanawanui Hoʻolālā ± 0.5 (0.02)
Nā Hoʻomanawanui o nā Lua Kau ʻana ±0.2(0.008)
Nā Mea Hoʻohui A Pau: SMA-Wahine
| Alakaʻi-mw | ʻIkepili Hoʻāʻo |