
| Alakaʻi-mw | Hoʻolauna i ka mea hoʻokaʻawale mana 10-50Ghz 2 ala |
Ua hoʻolālā ʻia kēia mea hoʻokaʻawale mana 2-ala e hana i loko o ka pae alapine 10 - 50GHz, e kūpono loa ana no nā noi alapine kiʻekiʻe e like me nā ʻōnaehana kamaʻilio holomua, nā hoʻonohonoho hoʻoili ʻikepili wikiwiki, a me nā noi radar kikoʻī.
Ua lako me nā mea hoʻohui wahine 2.4. Hāʻawi kēia mau mea hoʻohui i kekahi mau pono: hōʻoia lākou i kahi pilina paʻa a hilinaʻi hoʻi, kūpono me kahi ākea o nā ʻāpana kāne 2.4, a hiki ke mālama i ka kūpaʻa hōʻailona maikaʻi loa ma ka ʻaoʻao kiʻekiʻe o ka palena alapine 50GHz, e hoʻemi ana i ka hōʻino ʻana o ka hōʻailona a me ke komo ʻana.
ʻO kekahi o kāna mau hiʻohiʻona hana koʻikoʻi he 16dB ka hoʻokaʻawale ʻana ma waena o nā awa hoʻopuka ʻelua. He mea koʻikoʻi ka hoʻokaʻawale kiʻekiʻe no ka mea e hōʻemi pono ana i ka crosstalk ma waena o nā ala hoʻopuka. Hōʻoia kēia e noho maʻemaʻe kēlā me kēia hōʻailona hoʻopuka a ʻaʻole i hoʻopilikia ʻia e kekahi, e kōkua ana i ke kūpaʻa holoʻokoʻa o ka ʻōnaehana a me ka hana pololei ʻana i nā hōʻailona i loko o ke alapine 10 - 50GHz koi.
| Alakaʻi-mw | Nā kikoʻī |
ʻAno No:LPD-10/50-2S 2 ala broadband mana hui pū
| Pae alapine (frequency): | 10000~50000MHz |
| Poho Hoʻokomo: | ≤1.8dB |
| Kaulike Amplitude: | ≤±0.6dB |
| Kaulike Pae: | ≤±6 kekelē |
| VSWR: | ≤1.70 : 1 |
| Hoʻokaʻawale: | ≥16dB |
| Palekana: | 50 OHMS |
| Nā mea hoʻohui awa: | 2.4-Wahine |
| Ka lawelawe ʻana i ka mana: | 20 Wāta |
Nā Manaʻo:
1, ʻAʻole Hoʻokomo i ka pohō kumumanaʻo 3db 2. ʻOi aku ka maikaʻi o ka helu mana no ka ukana vswr ma mua o 1.20: 1
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Kaiapuni |
| Mahana Hana | -30ºC~+60ºC |
| Mahana mālama | -50ºC~+85ºC |
| Haʻalulu | 25gRMS (15 kekelē 2KHz) ke ahonui, 1 hola no kēlā me kēia axis |
| ka makū | 100% RH ma 35ºc, 95%RH ma 40ºc |
| Pūʻiwa | 20G no 11msec hapalua sine wave, 3 axis ʻelua ʻaoʻao |
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Mīkini |
| Hale noho | Alumini |
| Mea hoʻohui | kila kohu ʻole |
| Hoʻokaʻaʻike Wahine: | keleawe beryllium i uhi ʻia i ke gula |
| Nā Rohs | kūlike |
| Kaumaha | 0.10kg |
Kaha Kiʻi:
Nā Ana āpau ma mm
Nā Hoʻomanawanui Hoʻolālā ± 0.5 (0.02)
Nā Hoʻomanawanui o nā Lua Kau ʻana ±0.2(0.008)
Nā Mea Hoʻohui āpau: 2.4-Wahine
| Alakaʻi-mw | ʻIkepili Hoʻāʻo |