
| Alakaʻi-mw | Hoʻolauna i nā Hoʻohui Hybrid 180° |
Ke hoʻolauna nei i ka alakaʻi micrwoave tech.,(leader-mw) huahana hou 180° Hybrid Coupler! Ua hoʻolālā ʻia kēia mea hana ʻehā-awa e puʻunaue like i kahi hōʻailona hoʻokomo me kahi neʻe pae 180° ma waena o nā awa, a i ʻole e hoʻohui i ʻelua mau hōʻailona he 180° ma waho o ka pae.
ʻO kā mākou mau mea hoʻohui hybrid 180° he loop conductor waena me kahi anapuni he 1.5 manawa o ka nalu (6 manawa o ka hapaha nalu). Hoʻokaʻawale ʻia kēlā me kēia puka i kahi hapaha nalu (90° ke kaʻawale), e hopena ana i kahi mea pohō haʻahaʻa me ka lakio nalu kū haʻahaʻa haʻahaʻa (VSWR) a me ke kaulike pae a me ka amplitude maikaʻi loa.
Me ke kūkulu ʻana kiʻekiʻe a me ka ʻenekinia pololei, kūpono loa kā mākou mau mea hoʻohui hybrid 180° no nā ʻano hana like ʻole. Inā pono ʻoe e hoʻokaʻawale i kahi hōʻailona hoʻokomo me ka liʻiliʻi o ka pohō, a i ʻole e hoʻohui i ʻelua mau hōʻailona me ke kaulike pae a me ka amplitude pololei, hāʻawi kā mākou mau mea hoʻohui i ka hana maikaʻi loa a me ka hilinaʻi.
He kūpono kā mākou mau mea hoʻohui hybrid 180° no ka hoʻohana ʻana i nā kamaʻilio, nā ʻōnaehana radar, nā lako hoʻāʻo a me ke ana ʻana, a me nā ʻano ʻē aʻe o nā ʻōnaehana RF a me microwave. Ua hoʻolālā ʻia lākou e hoʻokō i nā kūlana kiʻekiʻe loa a me ka hana, e hōʻoiaʻiʻo ana hiki iā lākou ke hoʻokō i nā koi o nā wahi hana paʻakikī loa.
| Alakaʻi-mw | Nā kikoʻī |
ʻAno No: LDC-0.5/8-180S 180° Hybrid cpouoler
| Pae alapine (frequency): | 500~8000MHz |
| Poho Hoʻokomo: | ≤2dB |
| Kaulike Amplitude: | ≤±0.7dB |
| Kaulike Pae: | ≤±5deg |
| VSWR: | ≤ 1.4: 1 |
| Hoʻokaʻawale: | ≥ 20dB |
| Palekana: | 50 OHMS |
| Nā Mea Hoʻohui Puka: | SMA-Wahine |
| Pae Mahana Hana: | -35˚C-- +85˚C |
| Ka helu mana ma ke ʻano he mea hoʻokaʻawale:: | 20 Wāta |
| Waihoʻoluʻu ʻIli: | ʻOkika alakaʻi melemele |
Nā Manaʻo:
1, ʻAʻole Hoʻokomo i ka pohō kumumanaʻo 3db 2. ʻOi aku ka maikaʻi o ka helu mana no ka ukana vswr ma mua o 1.20: 1
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Kaiapuni |
| Mahana Hana | -30ºC~+60ºC |
| Mahana mālama | -50ºC~+85ºC |
| Haʻalulu | 25gRMS (15 kekelē 2KHz) ke ahonui, 1 hola no kēlā me kēia axis |
| ka makū | 100% RH ma 35ºc, 95%RH ma 40ºc |
| Pūʻiwa | 20G no 11msec hapalua sine wave, 3 axis ʻelua ʻaoʻao |
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Mīkini |
| Hale noho | Alumini |
| Mea hoʻohui | ʻekolu-ʻāpana metala ternary |
| Hoʻokaʻaʻike Wahine: | keleawe beryllium i uhi ʻia i ke gula |
| Nā Rohs | kūlike |
| Kaumaha | 0.15kg |
Kaha Kiʻi:
Nā Ana āpau ma mm
Nā Hoʻomanawanui Hoʻolālā ± 0.5 (0.02)
Nā Hoʻomanawanui o nā Lua Kau ʻana ±0.2(0.008)
Nā Mea Hoʻohui A Pau: SMA-Wahine
| Alakaʻi-mw | ʻIkepili Hoʻāʻo |