
| Alakaʻi-mw | Hoʻolauna i ka kānana 12.75g |
Ke hoʻolauna nei iā Chengdu Leader Microwave., ka hana hou loa i ka ʻenehana kamaʻilio kelepona - ka kānana kiʻekiʻe 12.75-27GHz. Ua hoʻolālā ʻia kēia kānana kiʻekiʻe RF ʻoi loa e hoʻololi i ke ʻano o ka hana ʻana o nā polokalamu kamaʻilio kelepona ma luna o kahi alapine ākea. Me kāna mau hiʻohiʻona holomua, hiki ke hoʻohui pono ʻia kēia kānana kiʻekiʻe i loko o nā ʻōnaehana splitter honua, e lilo ia i ʻāpana koʻikoʻi o kekahi hoʻonohonoho kamaʻilio kelepona hou.
Ua hoʻolālā ʻia ka kānana kiʻekiʻe 12.75-27GHz e hāʻawi i ka hana maikaʻi loa a me ka hilinaʻi, e hōʻoiaʻiʻo ana i kāu mau polokalamu kamaʻilio kelepona e hana ma nā pae kūpono. Ma ka kānana pono ʻana i nā hōʻailona makemake ʻole a me nā mea hoʻopilikia, hiki i kēia kānana kiʻekiʻe ke hoʻomaopopo i nā kamaʻilio maopopo a hoʻopau ʻole ʻia ma luna o kahi alapine ākea. Inā he pūnaewele kelepona, kamaʻilio ukali a i ʻole nā polokalamu uea ʻole ʻē aʻe, hāʻawi kēia kānana i ke kākoʻo e pono ai no nā pono kamaʻilio kelepona like ʻole.
ʻO kekahi o nā pono nui o kā mākou mau kānana pass kiʻekiʻe ko lākou versatility. ʻO kona hiki ke hoʻololi i nā ʻenehana kamaʻilio kelepona like ʻole e lilo ia i hopena versatile no nā noi like ʻole. ʻO kēia maʻalahi e ʻae i kahi ala maʻalahi a kūpono hoʻi i ka hoʻokele ʻana i nā ʻōnaehana kamaʻilio kelepona no ka mea e hoʻopau ana i ka pono no nā kānana i hoʻolaʻa ʻia he nui.
Eia kekahi, ua hoʻolālā ʻia ka kānana kiʻekiʻe 12.75-27GHz e hoʻokō i nā kūlana ʻoihana kiʻekiʻe loa no ka maikaʻi a me ka hana. ʻO kona kūkulu paʻa a me ka ʻenekinia pololei e hōʻoiaʻiʻo i ka lōʻihi o ka lōʻihi a me ka hana mau, ʻoiai ma nā wahi hana koi.
I ka hōʻuluʻulu manaʻo, ʻo kā mākou mau kānana kiʻekiʻe 12.75-27GHz he mau mea hoʻololi pāʻani no nā polokalamu kamaʻilio kelepona. ʻO kona hiki ke kākoʻo i kahi ākea ākea, hoʻohui me nā ʻōnaehana splitter honua a hāʻawi i ka hana kiʻekiʻe e lilo ia i waiwai nui no kekahi ʻōnaehana kamaʻilio hou. E ʻike i ka wā e hiki mai ana o ka ʻenehana kamaʻilio kelepona me kā mākou mau kānana kiʻekiʻe a wehe i nā mea hiki hou no nā pilina maʻalahi a hilinaʻi hoʻi.
| Alakaʻi-mw | Nā kikoʻī |
| ʻĀpana Helu: | LHPF-12.75/27-2S |
| Ka laulā o ka hui hoʻōki: | 12.75-27Ghz |
| Poho Hoʻokomo i loko o ke kāʻei pass: | ≤1.5dB |
| VSWR: | ≤2.0:1 |
| Hoʻōki i ka hoʻēmi ʻana o ka Band: | ≥40dB@Dc-10Ghz |
| Mana Loa: | 40w |
| Nā mea hoʻohui: | SMA-Wahine (50Ω) |
| Hoʻopau ʻili: | ʻeleʻele |
Nā Manaʻo:
ʻOi aku ka maikaʻi o ka helu mana no ka ukana vswr ma mua o 1.20:1
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Kaiapuni |
| Mahana Hana | -30ºC~+60ºC |
| Mahana mālama | -50ºC~+85ºC |
| Haʻalulu | 25gRMS (15 kekelē 2KHz) ke ahonui, 1 hola no kēlā me kēia axis |
| ka makū | 100% RH ma 35ºc, 95%RH ma 40ºc |
| Pūʻiwa | 20G no 11msec hapalua sine wave, 3 axis ʻelua ʻaoʻao |
| Alakaʻi-mw | Nā Kikoʻī Mīkini |
| Hale noho | Alumini |
| Mea hoʻohui | ʻekolu-ʻāpana metala ternary |
| Hoʻokaʻaʻike Wahine: | keleawe beryllium i uhi ʻia i ke gula |
| Nā Rohs | kūlike |
| Kaumaha | 0.15kg |
Kaha Kiʻi:
Nā Ana āpau ma mm
Nā Hoʻomanawanui Hoʻolālā ± 0.5 (0.02)
Nā Hoʻomanawanui o nā Lua Kau ʻana ±0.2(0.008)
Nā Mea Hoʻohui A Pau: SMA-Wahine
| Alakaʻi-mw | ʻIkepili Hoʻāʻo |